IV tydzień okresu wielkanocnego. Św. Marka, Ewangelisty

MSZE ŚWIĘTE W RAMACH „KOLĘDY” W INTENCJI RODZIN

Kochani Parafianie! Ze względu na trwającą w dalszym ciągu pandemię i związane z nią obostrzenia, nie będzie możliwa do zrealizowania tradycyjna wizyta duszpasterska zwana kolędą. Nie mogąc się z Wami spotkać w Waszych domach, serdecznie zapraszam do naszej świątyni parafialnej na Mszę Świętą w intencji: o Boże błogosławieństwo dla Waszych Rodzin i domów.

Msza Święta w proponowanym dla Was dniu, będzie sprawowana o godz.18.00. Wspólnie z Wami, Waszymi bliskimi oraz z sąsiadami, pokornie będziemy prosili Pana Boga o błogosławieństwo na Nowy Rok Pański 2022. Po Eucharystii otrzymacie buteleczkę wody święconej oraz obrazek kolędowy z modlitwą. Gdy powrócicie do domu, poświęcicie swoje mieszkanie i poprosicie, by Matka Boża Nieustającej wzięła w opiekę Was i Wasze Rodziny.

Wszystkim Parafianom życzę obfitych łask od Dzieciątka Jezus. Niech Jego błogosławieństwo ogarnia każdą chwilę Waszego życia w Nowym 2022 Roku. Łączę wyrazy serdecznej wdzięczności za dar modlitwy i życzliwość.

ks. Tomasz Piotrowski

MSZE ŚWIĘTE W RAMACH „KOLĘDY” W INTENCJI RODZIN